Shitet apartament 2+1+2+Post parkimi Kompleksi Orbital 3, Bulevardi Ri.

 • €176,000
Ish Stacioni i Trenit, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Shitet apartament 2+1+2+Post parkimi Kompleksi Orbital 3, Bulevardi Ri.

Ish Stacioni i Trenit, Tiranë
 • €176,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 116
 • Sipërfaqe ㎡
 • P47820
 • ID Prones

Përshkrim

Shitet apartament 2+1+2+post parkimi Kompleksi Orbital 3, Bulevardi Ri.

Apartamenti disponon siperfaqe totale 116.02 m2, siperfaqe neto 102.80 m2 dhe siperfaqe te perbashket 13.22 m2.

Organizohet ne dhome ndenje, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkon.

Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te objektit.

Cmimi i shitjes 1400 €/m2.

Apartamenti disponon dhe nje post parkimi ne vleren 13.000 €.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Property Invest
 • Property Invest

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Property Invest
 • Property Invest