OKAZION, Vile per Shitje Rolling Hills 2

 • €970,000
Long Hill, Tiranë
Për Shitje

OKAZION, Vile per Shitje Rolling Hills 2

Long Hill, Tiranë
 • €970,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 3
 • Dhoma
 • 5
 • Tualete
 • 2
 • Garazhe
 • P40181
 • ID Prones

Përshkrim

Shitet vile luksoze me super OKAZION ne rezidencen elitare Rolling Hills 2, prane TEG!

Rezidenca ofron kompleks vilash me nje stil unik dhe te dizenjuara me arkitekture qe nderthuret paqesisht me natyren perreth.

Vendodhja mes gjelberimit dhe larg zhurmave ju siguron nje jetese te qete dhe te shendetshme.

Vila eshte e organizuar ne 3 kate.

Siperfaqe ndertimi 391.1 m2.

Siperfaqe verande 23.5 m2

Siperfaqe parcele 534.9 m2.

Shitet me super cmim ne vleren 970.000€

 

0.000€.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Ilda Merkaj
 • Ilda Merkaj