Apartament per shitje ne Spille!

 • €45,000
Golem, Mali i Robit, Plazh, Durrës, Kavaje
Për Shitje Tërhequr

Apartament per shitje ne Spille!

Golem, Mali i Robit, Plazh, Durrës, Kavaje
 • €45,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 1
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 43
 • Sipërfaqe ㎡
 • P29756
 • ID Prones

Përshkrim

Ne zonen e Spillese shesim apartament te sapo investuar. Apartamenti organizohet ne 1+1 me siperfaqe 43 m2, ndodhet ne katin e 3 te nje pallati me 4 kate. Orientimi i apartamentit eshte jug.

Shitet i mobiluar dhe investimi teper cilesor.

Per me teper ju ftojme per nje vizite ne prone!

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Ilda Merkaj
 • Ilda Merkaj