Shesim apartamente me cmim kleringu, Rruga 5 Maj!

5 Maji, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Shesim apartamente me cmim kleringu, Rruga 5 Maj!

5 Maji, Tiranë

Vështrim i përgjithshëm

  • 1
  • Dhoma
  • 62.57
  • Sipërfaqe ㎡
  • P36234
  • ID Prones

Përshkrim

Ne rrugen 5 Maj  shesim apartamente te tipologjise 1+1 dhe 2+1

Apartamenti 1+1 ndodhet ne katin e 9 dhe ka siperfaqe te pergjithshme 62.57m2

3 Apartamentet e tjera jane te tipologjise 2+1

Apartamenti i pare ndodhet ne katin e 6 dhe ka siperfaqe totale 107.64m2

Apartamenti i dyte ndodhet ne katin  e 6 dhe ka siperfaqe totale 110.62m2

Apartamenti i trete ndodhet ne katin e 3 dhe ka siperfaqe totale 98.33m2

Kompleksi eshte nje nga me te bukurit dhe aktualisht eshte ne ndertim

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Bajana Merko
  • Bajana Merko