APARTAMENT 1+1 ME QERA, MINISTRIA E JASHTME.

 • €400/muaj
Brryli, Bulevardi Zhan D'Ark, Tiranë
Për Qira Tërhequr

APARTAMENT 1+1 ME QERA, MINISTRIA E JASHTME.

Brryli, Bulevardi Zhan D'Ark, Tiranë
 • €400/muaj

Vështrim i përgjithshëm

 • 1
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 73
 • Sipërfaqe ㎡
 • P36702
 • ID Prones

Përshkrim

Jepet me qira apartamenti 1+1 , prane Ministrise se Jashtme tek Instati.

Apartamenti ka siperfaqe 73 m2, dhe ndodhet ne katin e 2 , ne palat te ri me 2 ashensore.

Ndodhet ne nje zone te qete, lehtesisht te aksesueshme, dhe me shume facilitete perreth.

Apartamenti eshte totalisht i mobiluar dhe i arreduar ne menyre teper bashkekohore.

Per me shume informacion ju ftojme te na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo