AMBIENT PER ZYRA ME QERA, ASTIR.

 • €500/Muaj
Astir, Tiranë
Për Qira

AMBIENT PER ZYRA ME QERA, ASTIR.

Astir, Tiranë
 • €500/Muaj

Vështrim i përgjithshëm

 • 1
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 70
 • Sipërfaqe ㎡
 • P42802
 • ID Prones

Përshkrim

Japim ambient per zyra me qera ne Astir, FutureHome Residence.

Ambienti ka siperfaqe 70 m2 dhe ndodhet ne katin e 3.

Organizohet ne 2 ambiente, tualet dhe ballkon.

Cmimi eshte 500 euro.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo