APARTAMENT 2+1 NE SHITJE, IRFAN TOMINI.

 • €80,000
Vasil Shanto, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

APARTAMENT 2+1 NE SHITJE, IRFAN TOMINI.

Vasil Shanto, Tiranë
 • €80,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 70 m2
 • Sipërfaqe ㎡
 • P37714
 • ID Prones

Përshkrim

Apartament 1+1+kuzhine e vecante ne shitje tek Irfan Tomini.

Apartamenti ka siperfaqe 70 m2 dhe ndodhet ne katin e 5 te nje pallati ekzistues.

Organizohet dhome gjumi, dhome ndenje, kuzhine e vecante, tualet dhe ballkon.

Cmimi eshte 80000 euro.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo