Shitet garsoniere tek Pazari i ri

 • €57,500
9 Katëshet, Pazari i Ri, Qendër, Rruga Hoxha Tahsim, Tiranë
Tërhequr

Shitet garsoniere tek Pazari i ri

9 Katëshet, Pazari i Ri, Qendër, Rruga Hoxha Tahsim, Tiranë
 • €57,500

Vështrim i përgjithshëm

 • 1
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 44
 • Sipërfaqe ㎡
 • P31081
 • ID Prones

Përshkrim

Shitet garsonierja tek Shkolla e Kuqe, prane Pazarit te ri.

Siperfaqja e saj eshte 44 m2.

Garsonerja ndodhet ne katin e 3, ne nje pallat te ri te vitit 2021.

Abienti organizohet nga nje kend i vecuar i kuzhines dhe ballkonit, ambient ndjenje, 1 tualet.

Per me teper informacion ju ftojme te na kontaktoni.

 

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Ilda Merkaj
 • Ilda Merkaj