APARTAMENT 2+1 NE SHITJE, PEDIATRIA.

 • €129,000
Oxhaku, Tiranë
Për Shitje

APARTAMENT 2+1 NE SHITJE, PEDIATRIA.

Oxhaku, Tiranë
 • €129,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 75
 • Sipërfaqe ㎡
 • P46395
 • ID Prones

Përshkrim

Shesim apartament 2+1 tek Oxhaku, prane Pediatrise.

Apartamenti ka siperfaqe 75 m2 dhe ndodhet ne katin e 3 te nje pallati ekzistues.

Organizohet ne korridor shperndares, dhome ndenje dhe kuzhine, 2 dhoma gjumi, tualet dhe ballkon.

Orientim Jug-Lindje-Perendim.

Cmimi eshte 129000 euro.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo