APARTAMENT 1+1 NE SHITJE TEK REZIDENCA “PORTA TIRANA E RE” NE SAUK

 • €94,000
Sauk i Vjetër, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

APARTAMENT 1+1 NE SHITJE TEK REZIDENCA “PORTA TIRANA E RE” NE SAUK

Sauk i Vjetër, Tiranë
 • €94,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 1
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 74
 • Sipërfaqe ㎡
 • P42197
 • ID Prones

Përshkrim

Apartament 1+1 ne shitje ne nje nga rezidencat me te reja ”Porta Tirana e Re” ne Sauk.

Apartamenti eshte i organizuar ne ambjent ndenje dhe ambjent gatimi, nje dhome gjumi, nje tualet dhe ballkon.

Ka siperfaqe totale 74 m2 dhe siperfaqe neto 63 m2 dhe ndodhet ne katin e dyte me ashensore.

Apartamenti eshte ne ndertim dhe eshte ne faze tulle.

Cmimi i shitjes eshte: 1270€/m2.

Mos hezitoni te na kontaktoni!

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Bajana Merko
 • Bajana Merko