Shitet apartamenti 2+1,Komuna e Parisit

 • €100,000
Komuna e Parisit, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Shitet apartamenti 2+1,Komuna e Parisit

Komuna e Parisit, Tiranë
 • €100,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 92 m2
 • Sipërfaqe ㎡
 • P29894
 • ID Prones

Përshkrim

Shesim  apartament 2+1  ne zonen e Komunes se Parisit, prane Shkolles Fenix.

Apartamenti ka siperfaqe 92 m2 Bruto dhe ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri me ashensor dhe te mireadministruar.

Eshte totalisht i investuar dhe shitet Bosh me kondicionere.

Orientim Jug-Perendim.

 

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Elira Dokle
 • Elira Dokle