SHOWROOM NE SHITJE, AUTOSTRADE TIRANE-DURRES.

Autostrada Tiranë-Durrës, Durrës, Tiranë
Për Shitje

SHOWROOM NE SHITJE, AUTOSTRADE TIRANE-DURRES.

Autostrada Tiranë-Durrës, Durrës, Tiranë

Vështrim i përgjithshëm

  • 2800
  • Sipërfaqe ㎡
  • P27418
  • ID Prones

Përshkrim

Shitet objekt biznesi ne autostraden Tirane-Durres.

Trualli ka siperfaqe 2800 m2 , ne te cilin ndodhet nje ndertese e pershtatshme per showroom ose biznese te tjera me siperfaqe 800 m2 e ndare ne 2 kate. Godine me dy zyra dhe oborr perpara objektit. Objekti ndodhet prane mbikalimit te Rinasit dhe ndodhet ne rruge kryesore ne autostrade.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
  • Kujtim Selfo