AMBIENT BIZNESI ME QERA, SHESHI WILSON.

  • €1,500/muaj
Ish Blloku, Sheshi Willson, Tiranë
Për Qira Tërhequr

AMBIENT BIZNESI ME QERA, SHESHI WILSON.

Ish Blloku, Sheshi Willson, Tiranë
  • €1,500/muaj

Vështrim i përgjithshëm

  • 1
  • Tualet
  • 180
  • Sipërfaqe ㎡
  • P27875
  • ID Prones

Përshkrim

Jepet me qera ambient biznesi tek sheshi Wilson.

Ambienti ka siperfaqe 180 m2 dhe ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri.

Eshte i organizuar ne nje salle openspace, 2 ambiente me te vogla dhe tualet.

Ambienti ka dy hyrje, hyrje nga brenda pallatit dhe hyrje me shkalle te vecanta.

Cmimi eshte 1500 euro bruto.

Per me shume na kontaktoni.

 

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
  • Kujtim Selfo