APARTAMENT 2+1 NE SHITJE, KODRA E DIELLIT.

 • €143,000
Kodra e Diellit, Tiranë
Tërhequr

APARTAMENT 2+1 NE SHITJE, KODRA E DIELLIT.

Kodra e Diellit, Tiranë
 • €143,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 104
 • Sipërfaqe ㎡
 • P42267
 • ID Prones

Përshkrim

Shesim apartament 2+1 tek kodra e diellit, prane rezidences Kodra e diellit 1 dhe Leonora.

Apartamenti ka siperfaqe 104 m2 dhe ndodhet ne katin e 3 te nje pallati me ashensor.

Organizohet ne korridor shperndares, dhome ndenje dhe kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkone.

Cmimi eshte 143000 euro.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo