AMBIENT ME QIRA, SHESHI SKENDERBEJ.

  • €1,300/muaj
Sheshi Skënderbej, Tiranë
Për Qira Tërhequr

AMBIENT ME QIRA, SHESHI SKENDERBEJ.

Sheshi Skënderbej, Tiranë
  • €1,300/muaj

Vështrim i përgjithshëm

  • 1
  • Tualet
  • 90
  • Sipërfaqe ㎡
  • P26320
  • ID Prones

Përshkrim

Ambienti eshte 90 m2, i sapo rikonstuktuar, meremetuar dhe lyer. Eshte i pajisur me dere te pasme per furnizim dhe 1 tualet.

Ndodhet ne zonen me te mire te Tiranes, ne rruge kryesore, shume prane sheshit Skenderbej.

Eshte i pershtatshem per tipoligji te ndryshme biznesi.

Cmimi eshte 1300 euro ne muaj.

Per me shume informacion na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
  • Kujtim Selfo