Biznes , Furre Buke ne Shitje

  • €35,000
Spitali QSUT(Nënë Tereza), Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Biznes , Furre Buke ne Shitje

Spitali QSUT(Nënë Tereza), Tiranë
  • €35,000

Vështrim i përgjithshëm

  • P31138
  • ID Prones

Përshkrim

Biznesi i furres se bukes ne shitje .

I kompletuar me te gjitha pajisjet , momentalisht ne gjendje pune  .

Xhiro ditore minimale 30.000 All ne dite  .

Ndodhet fiks para stacionit te urbanit dhe ka goxha potencial per rritje ne rast se menaxhohet sic duhet .

Cmimi i qerase per ambientin vetem 50.000 ALL ne muaj  .

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Pëllumb Bisheva

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Pëllumb Bisheva
  • Pëllumb Bisheva