Shitet super apartament 3+1+2 Rezidenca Lion Park, Rruga Elbasanit.

 • €1,244,000
Rruga e Elbasanit, Tiranë
Për Shitje

Shitet super apartament 3+1+2 Rezidenca Lion Park, Rruga Elbasanit.

Rruga e Elbasanit, Tiranë
 • €1,244,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 3
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 271
 • Sipërfaqe ㎡
 • P41052
 • ID Prones

Përshkrim

Shitet super apartament 3+1+2 Rezidenca Lion Park, Rruga Elbasanit.

Rezidenca ofron nje stil unik arkitekturor me nje vendodhje fantastike prane parkut te Liqenit.

Godina ofron 13 kate banimi, kati 0 njesi komerciale sherbimi dhe 3 kate parkimi.

Apartamenti disponon siperfaqe totale 270.71 m2, siperfaqe neto 202.15 m2, siperfaqe ballkone 31.56 m2 dhe siperfaqe te perbashket 37m2.

Organizohet ne dhome ndenje te bollshme +ambient ngrenie + kuzhine, tre dhoma gjumi, dy tualete + depo dhe ballkone perreth gjithe apartamentit.

Ndodhet ne katin e 11 te objektit me pamje nga pylli dhe orientim Jug.

Apartamenti eshte i perfunduar dhe i investuar ne detaje me punime shume cilesore.

Cmimi i shitjes 4000 €/m2.

Apartamenti disponon dhe 2 poste parkimi ne katin -2 ne vleren 80.000 € secili.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Property Invest
 • Property Invest

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Property Invest
 • Property Invest