Shitet Super Apartament 2+1, “San Pietro Resort” Gjiri i Lalzit!

 • €220,000
Gjiri i Lalzit, Durrës
Për Shitje Tërhequr

Shitet Super Apartament 2+1, “San Pietro Resort” Gjiri i Lalzit!

Gjiri i Lalzit, Durrës
 • €220,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 105.4
 • Sipërfaqe ㎡
 • P40167
 • ID Prones

Përshkrim

Shitet super apartament 2+1 ne San Pietro Resort, Gjiri i Lalzit.

Resorti ofron nje vendodhje fantastike bregdetare me ndertime dhe sherbime cilesore.

Apartamenti disponon siperfaqe totale 105.4 m2, siperfaqe neto 96.7 m2 dhe siperfaqe te perbashket 8.7 m2.

Ndodhet ne katin e 2.

Organizohet ne ambient ndenje + ambient gatimi, dy dhoma gjumi, tualet dhe ballkon.

Apartamenti ka mobilim modern dhe shume komod.

Cmimi i shitjes eshte  220.000 euro.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Property Invest
 • Property Invest

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Property Invest
 • Property Invest