APARTAMENT 2+1 ME QERA, BULEVARDI ZHAN DARK.

Bulevardi Zhan D'Ark, Tiranë
Për Qira Tërhequr

APARTAMENT 2+1 ME QERA, BULEVARDI ZHAN DARK.

Bulevardi Zhan D'Ark, Tiranë

Vështrim i përgjithshëm

  • 2
  • Dhoma
  • 1
  • Tualet
  • 120
  • Sipërfaqe ㎡
  • P28969
  • ID Prones

Përshkrim

Jepet me qera apartament 2+1 tek Bulevardi Zhan Dark.

Apartamenti eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, dhome ndenje dhe kuzhine, tualet dhe verande e madhe.

Jepet Bosh,mund te perdoret si ambiet per zyra ose per banim dhe ndodhet ne katin e 7 te nje Pallati te ri me Ashensor

Cmimi eshte Neto

 

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Bajana Merko
  • Bajana Merko