Shitet ambient tek Camet

 • €112,000
Myslym Shyri, Qendër, Rruga e Kavajës, Sheshi Skënderbej, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Shitet ambient tek Camet

Myslym Shyri, Qendër, Rruga e Kavajës, Sheshi Skënderbej, Tiranë
 • €112,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 1
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 56 m2
 • Sipërfaqe ㎡
 • P36699
 • ID Prones

Përshkrim

Shitet ambient tek Camet, prane Qendres dhe Myslym Shyrit.
Ambienti ka siperfaqe 56 m2.
Organziohet ne 2 ambiente, tualet, ballkon.
Eshte i pershtatshem per tipologji te ndryshme biznesi.
Aktualisht eshte i lene me qera 350 euromuaj neto.
Ndodhet ne katin e 1 banim ne pallat ekzistues.
Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Ilda Merkaj
 • Ilda Merkaj