Jepet apartament 1+1 me qera tek Kompleksi Magnet

 • €370
Për Qira Tërhequr

Jepet apartament 1+1 me qera tek Kompleksi Magnet

 • €370

Vështrim i përgjithshëm

 • 1
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 71 m2
 • Sipërfaqe ㎡
 • P36353
 • ID Prones

Përshkrim

Jepet apartament 1+1 me qera tek Kompleksi Magnet, Rruga Frosina Plaku.
Ambienti ka siperfaqe 71 m2.
Ndodhet ne katin e 1 banim ne ndertim te vitit 2022.
Ambienti jepet bosh dhe eshte i pershtatshem dhe per zyra.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Ilda Merkaj
 • Ilda Merkaj