APARTAMENT 2+1 ME QERA, ASTIR.

 • €550/Muaj
Astir, Tiranë
Për Qira Tërhequr

APARTAMENT 2+1 ME QERA, ASTIR.

Astir, Tiranë
 • €550/Muaj

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 86
 • Sipërfaqe ㎡
 • 2022
 • Viti Ndërtimit
 • P42872
 • ID Prones

Përshkrim

Apartament me qera 2+1 ne Astir, rezidenca FutureHome.

Apartamenti ka siperfaqe 86 m2 dhe ndodhet ne katin e 3 te pallati te ri me ashensor.

Organizohet ne korridor shperndares, dhome ndenje dhe kuzhine, 2 dhoma gjumi, tualet dhe ballkon.

Hera e pare qe jepen me qera.

Sistem kondicionimi me chiller.

Cmimi eshte 550 euro.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo