Shitet apartamenti 3+1 ne Laprake

 • €120,000
Dogana, Laprakë, Zogu i Zi, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Shitet apartamenti 3+1 ne Laprake

Dogana, Laprakë, Zogu i Zi, Tiranë
 • €120,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 3
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 120 m2
 • Sipërfaqe ㎡
 • P32054
 • ID Prones

Përshkrim

Shitet apartamenti 3+1 ne rrugen Dritan Hoxha, prane Hotel Relax.

Apartamenti ka siperfaqe 120 m2 dhe ndodhet ne katin e 6 ne pallat te ri.

Ndodhet prane rruges kryesore dhe me shume facilitete  perreth.

Eshte i organizuar ne ambjent ndenje, ambjent ngrenie, 3 dhoma gjumi , 1 tualet dhe 2 ballkone.

Apartamenti shitet bosh.

Per me shume informacion ju ftojme te na kontaktoni.

 

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Property Invest
 • Property Invest

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Property Invest
 • Property Invest