Shitet zyre prane Qendres

  • €275,000
Qendër, Rruga e Kavajës, Sheshi Skënderbej, Tiranë
Për Shitje

Shitet zyre prane Qendres

Qendër, Rruga e Kavajës, Sheshi Skënderbej, Tiranë
  • €275,000

Vështrim i përgjithshëm

  • 1
  • Tualet
  • 86.6
  • Sipërfaqe ㎡
  • P33077
  • ID Prones

Përshkrim

Shitet zyre prane Sheshi Skenderbej, tek Lidhja e Shkrimtareve, Rruga Kajo Karafili.
Ndodhet ne katin e 1 te nje pallati te ri me hyrje nga rruga kryesore.
Zyra ka siperfaqe 86.6 m2
Dizenjim modern eko-industrial open space, me 4 ambiente (2 zyrat me air-kondicionim autonom, nje zyre per arkiv/mini-bar, nje kend per prezantime/trajnime, nje kend per rrobat dhe dollape individual, 1 tualet).
Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Property Invest
  • Property Invest

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Property Invest
  • Property Invest