GODINE BIZNESI ME QERA, AUTOSTRADA TIRANE-DURRES

  • €2,700/muaj
Autostrada Tiranë-Durrës, Durrës, Tiranë
Për Qira Tërhequr

GODINE BIZNESI ME QERA, AUTOSTRADA TIRANE-DURRES

Autostrada Tiranë-Durrës, Durrës, Tiranë
  • €2,700/muaj

Vështrim i përgjithshëm

  • 1900
  • Sipërfaqe ㎡
  • P27699
  • ID Prones

Përshkrim

Jepet me qera nje godine 3 kateshe, ne autostraden Tirane-Durres.

Objekti ka hyrje dalje nga autostrada dhe nga rruga dytesore.

Ka siperfaqe 1100m ndertim dhe 800m truall.

Per me shume na kontaktoni.

 

 

Pershendetje kam nje godin 3 katshe per ta dhen me qera
Ambjenti ndodhet ne autostraden Tiran Vor perball Cyti Park
Esht 800 m truall dhe 1100 m ndertim. Objekti ka hyrje dhe dalje si nga autostrada dhe nga ruga dytesore

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
  • Kujtim Selfo