Ulet Cmimi!Shiten apartamente te Garden Residence Turdiu!

  • €127,000
Ish Fusha e Aviacionit, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Ulet Cmimi!Shiten apartamente te Garden Residence Turdiu!

Ish Fusha e Aviacionit, Tiranë
  • €127,000

Vështrim i përgjithshëm

  • 2
  • Dhoma
  • 121.03
  • Sipërfaqe ㎡
  • P36058
  • ID Prones

Përshkrim

Shiten  super apartamente te Ish Fusha  e Aviacionit ne kompleksin Garden Residence Turdiu .

2 Apartamente jane te tipit 1+1 , apartamenti i pare ka siperfaqe totale 71.42m2 dhe ndodhet ne katin e 5 , apartamenti i dyte ka siperfaqe totale 71 m2 dhe ndodhet ne katin e 1

2 Apartamentet e tjera jane te tipit 2+1 , apartamenti i pare ka siperfaqe totale 121.03m2 dhe ndodhet ne katin e 10 , apartamenti i dyte ndodhet ne katin e 9 dhe ka siperfaqe totale 107.69m2

Kompleksi eshte aktualisht ne ndertim ne faze grope /karabina

Cmimi ulet nga 1200e/m2 ne 1050e/m2.

Per informacione te detajuara mos ngurroni te na kontakton

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Elira Dokle
  • Elira Dokle