Shitet apartament 3+1 me cmim klering ne Kompleksin “Fusha Aviacionit”.

 • €163,000
Ish Fusha e Aviacionit, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Shitet apartament 3+1 me cmim klering ne Kompleksin “Fusha Aviacionit”.

Ish Fusha e Aviacionit, Tiranë
 • €163,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 3
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 117
 • Sipërfaqe ㎡
 • P43451
 • ID Prones

Përshkrim

Shitet apartament 3+1 me cmim klering ne Kompleksin ”Fusha Aviacionit”.

Kompleksi po ndertohet se fundmi tek Ish Fusha Aviacionit me punime shume cilesore.

Apartamenti disponon siperfaqe totale 116.51 m2, siperfaqe neto 102.30 m2 dhe siperfaqe te perbashket 14.21 m2.

Organizohet ne dhome ndenje +ambient gatimi + ambient ngrenie, tre dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkon.

Ndodhet ne katin e 2 te objektit.

Objekti eshte ne faze suvatimi.

Cmimi i shitjes 1400 e/m2.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Property Invest
 • Property Invest

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Property Invest
 • Property Invest