Shitet Garsoniere tek Santorini Rezidence Dhermi

 • €119,000
Dhërmi, Vlorë
Për Shitje Tërhequr

Shitet Garsoniere tek Santorini Rezidence Dhermi

Dhërmi, Vlorë
 • €119,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 1
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 48
 • Sipërfaqe ㎡
 • P40132
 • ID Prones

Përshkrim

Shitet garsoniere me siperfaqe 48m2 tek Santorini Residence Dhermi

Apartamenti organizohet ne nje dhome ndenje te madhe , tualeti dhe ballkoni.

Apartamenti ka pamje nga Pishina dhe ka orientim Jug-Perendim

Mundesi blerje parkimi me cmim extra.

Likujdim i plote me  firmosjen e kontrates

 

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Pëllumb Bisheva

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Pëllumb Bisheva
 • Pëllumb Bisheva