Shitet Kompleks Multifunksional ne Rrugen Kryesore , Tepelene-Gjirokaster-Kakavije

 • €1,800,000
Gjirokastër
Për Shitje

Shitet Kompleks Multifunksional ne Rrugen Kryesore , Tepelene-Gjirokaster-Kakavije

Gjirokastër
 • €1,800,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 6
 • Tualete
 • 18000
 • Sipërfaqe ㎡
 • 18000
 • Sipërfaqe ㎡
 • P43063
 • ID Prones

Përshkrim

Shitet Kompleks me siperfaqe toke prej 18.000m2 buze autostrade, ne hyrje te qytetit te Gjirokastres.

Kompleksi eshte i organizuar ne disa tipologji sherbimesh, biznesesh.

Kompleksi ofron Pishina , Kafene, Fast-food, hapsira magazinimi, ambient i madh parkimi, Karburant dhe sherbime te tjera te nderlidhura

Kompleksi ka pozicion strategjik, buze autostrade, prona ka leje te rregullt per shfrytezimin dhe hapjen e autostrades per sherbimet e kompleksit.

Ambientet kane organizim te mire, investim cilesor dhe ka mundesi per transferim edhe me te madh te Kompleksit duke pare edhe zhvillimin e Turizmit apo faktoreve te tjere ne rritje qe ka edhe Qyteti i Gjirokastres.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Klevis Sinani
 • Klevis Sinani