Shiten apartamente 2+1 Emerald Center, Rruga 5 Maj!

 • €175,000
5 Maji, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Shiten apartamente 2+1 Emerald Center, Rruga 5 Maj!

5 Maji, Tiranë
 • €175,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 135
 • Sipërfaqe ㎡
 • P43375
 • ID Prones

Përshkrim

Shiten apartamente 2+1 tek Emerald Center, rruga 5 Maj.

Objekti eshte ndertuar se fundmi me cilesi shume te mire ndertimi dhe nje vendodhje te aksesueshme.

Apartamenti i pare disponon siperfaqe totale 134.7 m2, siperfaqe banimi 119.7 m2 dhe siperfaqe te perbashket 18 m2.

Organizohet ne korridor shperndares, dhome ndjenje + ambient gatimi +ambient ngrenie, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkon.

Ndodhet ne katin e 6.

Apartamenti i  dyte disponon siperfaqe totale 150.9 m2, siperfaqe neto 131.2 m2, siperfaqe te perbashket 19.7 dhe siperfaqe verande 51.9 m2.

Organizohet ne dhome ndjenje +ambient gatimi +ambient ngrenie, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe verande.

Ndodhet ne katin e 7.

Apartamenti i trete disponon siperfaqe totale 166.2 m2, siperfaqe banimi 144.5 m2, siperfaqe te perbashket 21.7 m2 dhe siperfaqe verande 58.4 m2.

Organizohet ne dhome ndenje +ambient gatimi + ambient ngrenie, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe verande.

Ndodhet ne katin  e 8.

Cmimi i shitjes 1300 €/m2.

 

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Property Invest
 • Property Invest

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Property Invest
 • Property Invest