Apartament 1+1 ne shitje ne Astir

  • €92,000
Astir, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Apartament 1+1 ne shitje ne Astir

Astir, Tiranë
  • €92,000

Vështrim i përgjithshëm

  • 1
  • Dhoma
  • 1
  • Tualet
  • 111
  • Sipërfaqe ㎡
  • P39677
  • ID Prones

Përshkrim

Shitet apartament 1+1 ne Astir me siperfaqe bruto 111 m2 dhe 97.5 m2 neto.

Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje pallati shume te mire te veshur me sistem kapot.

Orientimi eshte fantastik Jug- Lindje.

Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

 

Cmimi i shitje 97.000 €

 

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare