Shitet apartament 3+1 tek Rezidenca Jedas, Ish Fusha e Aviacionit.

 • €250,000
Ish Fusha e Aviacionit, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Shitet apartament 3+1 tek Rezidenca Jedas, Ish Fusha e Aviacionit.

Ish Fusha e Aviacionit, Tiranë
 • €250,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 3
 • Dhoma
 • 3
 • Tualete
 • 178.6
 • Sipërfaqe ㎡
 • 2
 • Garazhe
 • P40771
 • ID Prones

Përshkrim

Shitet apartament 3+1 Rezidenca Jedas, Fusha e Aviacionit.

Apartamenti disponon siperfaqe totale 178.65 m2, siperfaqe neto 155.86, siperfaqe verande 93.46, siperfaqe te perbashket  22.79.

Organizohet ne dhome ndenje+ 3 dhoma gjumi + 3 tualete + verande.

Ndodhet ne katin e 8 te objektit.

Apartamenti disponon dhe dy parkime.

Cmimi i shitjes  250.000€.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Property Invest
 • Property Invest

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Property Invest
 • Property Invest