Shitet Garsoniere tek Santorini, Dhermi

 • €105,000
Dhërmi, Vlorë
Për Shitje Tërhequr

Shitet Garsoniere tek Santorini, Dhermi

Dhërmi, Vlorë
 • €105,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 1
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 36.7
 • Sipërfaqe ㎡
 • 2023
 • Viti Ndërtimit
 • P43007
 • ID Prones

Përshkrim

Shitet garsoniere me siperfaqe prej  36.7 m2 .

Apartamenti ka siperfaqe te rregullt dhe ka pamje nga deti.

Cmimi 3000 euro per m2 , i diskutueshem.

Per me shume na kontaktoni

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Pëllumb Bisheva

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Pëllumb Bisheva
 • Pëllumb Bisheva