Shitet apartament 1+1 tek Fusha e Aviacionit

 • €79,000
Ish Fusha e Aviacionit, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Shitet apartament 1+1 tek Fusha e Aviacionit

Ish Fusha e Aviacionit, Tiranë
 • €79,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 1
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 49
 • Sipërfaqe ㎡
 • P42245
 • ID Prones

Përshkrim

Shitet apartament 1+1 tek Fusha e Aviacionit me siperfaqe 49m2 .

Apartamenti organizohet ne nje dhome ndenje , ambient gatimi , 1 dhome gjumi , tualet dhe ballkoni.

Apartamenti ndodhet ne katin e 8 te nje pallati te ri dhe me ashensor.

Prona disponon te gjithe dokumentacionin e rregullt hipotekor

Per me shume na kontaktoni

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Compare listings

Compare
Klevis Sinani
 • Klevis Sinani