Shiten apartamente 2+1 me cmim klering Kompleksi Xheluks Construction, Rruga Elbasanit.

 • €149,000
Rruga e Elbasanit, Tiranë
Për Shitje

Shiten apartamente 2+1 me cmim klering Kompleksi Xheluks Construction, Rruga Elbasanit.

Rruga e Elbasanit, Tiranë
 • €149,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 124
 • Sipërfaqe ㎡
 • P46765
 • ID Prones

Përshkrim

Shiten apartamente 2+1 me cmim klering Kompleksi Xheluks Construction, Rruga Elbasanit.

Apartamenti i pare 2+1 disponon siperfaqe totale 124.2 m2, siperfaqe neto 107 m2 dhe siperfaqe te perbashket 17.2 m2.

Organizoht ne dhome ndenje+ambient gatimi+ngrenie, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkon.

Apartamenti i dyte disponon siperfaqe totale 133.4 m2, siperfaqe neto 115 m2 dhe siperfaqe te perbshket 18.4 m2.

Organizohet ne dhome ndenje+ambient gatimi+ambient ngrenie, dy dhoma gjumi, lavanteri, dy tualete dhe ballkon.

Cmimi i shitjes 1200 €/m2.

 

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Property Invest
 • Property Invest

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Property Invest
 • Property Invest