EKSKLUZIVE! SHITET APARTAMENT 1+1+ POST PARKIMI, NE ALI DEM

 • €79,500
Ali Demi, Tiranë
Tërhequr

EKSKLUZIVE! SHITET APARTAMENT 1+1+ POST PARKIMI, NE ALI DEM

Ali Demi, Tiranë
 • €79,500

Vështrim i përgjithshëm

 • 1
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 50
 • Sipërfaqe ㎡
 • P40413
 • ID Prones

Përshkrim

Super apartamet 1+1 ne shitje tek fusha ne Ali Dem, zone mjaft e qete e cila te krijon te gjitha facilitetet per nje jetese sa me komode.

Apartamenti organizohet ne dhome ndenje dhe ambjent gatimi, ne nje dhome gjumi, nje tualet.

Me siperfaqe totale 50 m2 dhe siperfaqe neto 45 m2, posti i parkimit ka siperfaqe 20 m2.

Apartamenti ndodhet ne pallat te ri i cili eshte ne proces hipotekimi.

Ndodhet ne katin e 5, te fundit, shitet i mobiluar , i investuar.

Cmimi i shitjes eshte 1350 euro/m2.

Apartamenti  shitet bashke me postin parkimit qe disponon ne vleren 12,000 euro.

Mos hezitoni te na kontaktoni per nje vizite ne prone!

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Bajana Merko
 • Bajana Merko