Apartament 1+1 per shitje tek Liqeni i Thate

 • €118,000
Liqeni i Thatë, Tiranë
Tërhequr

Apartament 1+1 per shitje tek Liqeni i Thate

Liqeni i Thatë, Tiranë
 • €118,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 1
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 72
 • Sipërfaqe ㎡
 • P41013
 • ID Prones

Përshkrim

Apartament per shitje tek Liqeni i Thate 1+1, rruga “Hamdi Garunja”, mbrapa Hotel Radisson.

Apartamenti eshte i organizuar ne ambjent ndenje dhe ambjent gatimi, nje dhome gjumi, nje tualet dhe ballkon.

Ndodhet ne katin e trete te nje pallati te mireadministruar.

Apartamenti ka siperfaqe bruto 72 m2 dhe siperfaqe  neto 64.6 m2.

Cmimi i shitjes eshte: 118,000 euro.

Na kontaktoni per nje vizite ne prone.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Bajana Merko
 • Bajana Merko