Ambient per zyra me qera,tek Selvia

  • €1,200/muaj
Rruga e Dibrës, Selvia, Sheshi Skënderbej, Tiranë
Për Qira Tërhequr

Ambient per zyra me qera,tek Selvia

Rruga e Dibrës, Selvia, Sheshi Skënderbej, Tiranë
  • €1,200/muaj

Vështrim i përgjithshëm

  • 2
  • Tualete
  • 130
  • Sipërfaqe ㎡
  • P27453
  • ID Prones

Përshkrim

Jepet me qera ambient per zyra tek Selvia, Kompleksi Halili. Ambienti ndodhet ne nje nga ndertesat me te mira te zones dhe te mire-administruar.

Siperfaqa e ambientit eshte 130m2 dhe ndodhet ne katin e 3 te godines. Organizohet ne ambient open-space dhe ka 2 tualete. I pershtatshem per tipologji te ndryshme zyrash. Fasade xhami nga rruga kryesore.

Cmimi eshte Bruto.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Elira Dokle
  • Elira Dokle