APARTAMENT 1+1 ME QERA, MYSLYM SHYRI.

 • €350/muaj
Myslym Shyri, Tiranë
Për Qira Tërhequr

APARTAMENT 1+1 ME QERA, MYSLYM SHYRI.

Myslym Shyri, Tiranë
 • €350/muaj

Vështrim i përgjithshëm

 • 1
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 65
 • Sipërfaqe ㎡
 • P39853
 • ID Prones

Përshkrim

Japim me qera apartament 1+1, ne rrugen Myslym Shyri.

Apartamenti ka siperfaqe 65 m2 dhe ndodhet ne katin e 5 te nje pallati ekzistues.

Organizohet ne korridor shperndares, dhome ndenje dhe kuzhine, dhome gjumi, tualet, ballkon dhe depo.

Cmimi eshte 350 euro.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo