Shitet Apartament Luksoz tek Ambasada Amerikane

 • €400,000
Liceu, Rruga e Elbasanit, Tiranë
Për Shitje

Shitet Apartament Luksoz tek Ambasada Amerikane

Liceu, Rruga e Elbasanit, Tiranë
 • €400,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 3
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 145 m2
 • Sipërfaqe ㎡
 • P34988
 • ID Prones

Përshkrim

Shitet Apartament Luksoz tek Ambasada Amerikane.
Apartamenti organizohet; sallon ndenje, ambient gatimi, 3 dhoma gjumi, 2 tualete, 2 ballkone, korridor shperndares.
Ndodhet ne katin 9 ne pallat te ri me ashensor, me siperfaqe 145 m2.
Orientim fantastik Jug – Lindje – Perendim.
Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.
Gjithashtu disponon dhe Garazhd me cmim extra, me hipoteke, me siperfaqe 25 m2.
Fotot e apartamentit jane Render.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Pëllumb Bisheva

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Pëllumb Bisheva
 • Pëllumb Bisheva