APARTAMENT 2+1+2 ME QERA, PALLATI ME SHIGJETA.

 • €500
Pallati me Shigjeta, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

APARTAMENT 2+1+2 ME QERA, PALLATI ME SHIGJETA.

Pallati me Shigjeta, Tiranë
 • €500

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 110
 • Sipërfaqe ㎡
 • P44943
 • ID Prones

Përshkrim

Japim me qera apartament 2+1+2, tek pallati me shigjeta.

Apartamenti ka siperfaqe 110 m2 dhe ndodhet ne katin e 3 te njte pallati me ashensor.

Organizohet ne korridor shperndares, dhome ndenje dhe kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkon.

Cmimi eshte 500 euro.

per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo