Jepet Apartament me qira 2+1+2 tek Kompleksi Kontakt

 • €500
21 Dhjetori, Ish Parku, Rruga e Kavajës, Tiranë
Tërhequr

Jepet Apartament me qira 2+1+2 tek Kompleksi Kontakt

21 Dhjetori, Ish Parku, Rruga e Kavajës, Tiranë
 • €500

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 92 m2
 • Sipërfaqe ㎡
 • P35725
 • ID Prones

Përshkrim

Jepet Apartament me qira 2+1+2 tek Kompleksi Kontakt, Rezidenca Magnet.
Ambienti ka siperfaqe 92 m2.
Ndodhet ne katin e 5 ne ndertim te viteve te fundit.
Fasade e ventiluar, ndricim natyral, grila te automatizuar, ndricim i brendshem i investuar.
Ambienti eshte i pershtatshem per zyra por dhe per banim.
Organizohet ne ambient ndenje, ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, ballkon.
Ambienti jepet bosh.
Cmimi eshte 500 EuroMuaj.
Apartamenti eshte i pa banuar me pare.
Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Ilda Merkaj
 • Ilda Merkaj