Shitet ose Jepet me qira Ambient tek Sheshi Willson

 • €275,000
 • €1,000/muaj
Garda, Gjimnazi Petro Nini Luarasai, Ish Blloku, Libri Universitar, Liqeni Artificial, Myslym Shyri, Sheshi Willson, Stadiumi Dinamo, Tiranë
Për Qira Për Shitje Tërhequr

Shitet ose Jepet me qira Ambient tek Sheshi Willson

Garda, Gjimnazi Petro Nini Luarasai, Ish Blloku, Libri Universitar, Liqeni Artificial, Myslym Shyri, Sheshi Willson, Stadiumi Dinamo, Tiranë
 • €275,000
 • €1,000/muaj

Vështrim i përgjithshëm

 • 1
 • Tualet
 • 80
 • Sipërfaqe ㎡
 • P31618
 • ID Prones

Përshkrim

Shitet ose Jepet me qera ambient  tek Sheshi Wilson.

Ambienti ka siperfaqe 80 m2 dhe ndodhet ne katin -1 .

Eshte i organizuar ne nje salle openspace, me tualet.

Cmimi i shitjes 275000 euro i diskutueshem.

Cmimi i qirase eshte 1000 euro.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Bajana Merko
 • Bajana Merko