Jepet zyre me qira ne Bllok

  • €750/muaj
Ish Blloku, Tiranë
Për Qira Tërhequr

Jepet zyre me qira ne Bllok

Ish Blloku, Tiranë
  • €750/muaj

Vështrim i përgjithshëm

  • 1
  • Tualet
  • 71 m2
  • Sipërfaqe ㎡
  • P32434
  • ID Prones

Përshkrim

Jepet zyre me qira ne Bllok, Rruga Vaso Pasha, perballe ish Farmacise Greke.
Ambienti jepet per Call Center, i mobiluar totalisht.
Ka siperfaqe 71 m2 dhe ndodhet ne katin e 3 ne nje pallat te ri me ashensor.
Cmimi eshte 750 euro neto.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Bajana Merko
  • Bajana Merko