3 APARTAMENTE NE SHITJE, RRUGA E DURRESIT.

 • €290,000
Rruga e Durrësit, Tiranë
Tërhequr

3 APARTAMENTE NE SHITJE, RRUGA E DURRESIT.

Rruga e Durrësit, Tiranë
 • €290,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 3
 • Dhoma
 • 3
 • Tualete
 • 145
 • Sipërfaqe ㎡
 • P40370
 • ID Prones

Përshkrim

Shesim 3 apartamente 1+1 , tek rruga e Durresit, prane hotel Colosseu.

Apartamentet kane siperfaqe 145 m2 dhe ndodhen ne katin e dyte te nje pallati ekzistues.

Jane te organizuara secila ne korridor, dhome ndenje dhe kuzhine, dhome gjumi, tualet.

Te dhene me qera ne vleren 1350euro.

Mundesi shume e mire investimi ose per AirBnb.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo