APARTAMENT 2+1 NE SHITJE, RRUGA E KAVAJES.

 • €160,000
21 Dhjetori, Tiranë
Tërhequr

APARTAMENT 2+1 NE SHITJE, RRUGA E KAVAJES.

21 Dhjetori, Tiranë
 • €160,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 100
 • Sipërfaqe ㎡
 • P41996
 • ID Prones

Përshkrim

Shesim apartament 2+1 tek rruga Shefqet Musaraj, prane rruges se Kavajes dhe ish Europianit.

Apartamenti ka siperfaqe 100 m2 dhe ndodhet ne katin e 8 te nje pallati 11 katesh.

Apartamenti organizohet ne korridor shperndares, dhome ndenje dhe kuzhine, 2 dhoma gjumi, tualet me dritare dhe ballkon i mbyllur.

Cmimi eshte 160000 euro.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo