APARTAMENT 2+1+2 ME QERA, BLLOK.

 • €1,500/Neto
Ish Blloku, Tiranë
Për Qira Tërhequr

APARTAMENT 2+1+2 ME QERA, BLLOK.

Ish Blloku, Tiranë
 • €1,500/Neto

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 123
 • Sipërfaqe ㎡
 • 1
 • Garazh
 • P45538
 • ID Prones

Përshkrim

Japim me qera super apartament 2+1+2 ne Bllok, ne rrugen Pjeter Bogdani.

Apartamenti ka siperfaqe 123 m2 dhe ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te ri me ashensor.

Oganizohet ne korridor shperndares, dhome ndenje dhe kuzhine, 2 dhoma matrimonaiale, 2 tualete dhe ballkon.

Super Pamje.

Post parkimi i perfshire ne cmim.

Cmimi eshte 1500 euro Neto.

Lirohet ne daten 6 Shkurt.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo