Apartament 2+1 me qera ne Don Bosko

 • €300/muaj
Don Bosko, Zogu i Zi, Tiranë
Për Qira Tërhequr

Apartament 2+1 me qera ne Don Bosko

Don Bosko, Zogu i Zi, Tiranë
 • €300/muaj

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 125
 • Sipërfaqe ㎡
 • P37872
 • ID Prones

Përshkrim

Apartament 2+1+2  me siperfaqe 125m2 ne Don Bosko

Apartamenti organizohet ne nje dhome ndenje , 2 dhoma gjumi , 2 tualete , korridor shperndares dhe nje ballkon .

Eshte i shtruar ne Parket dhe me kuzhinen e instaluar .

Te gjitha elektroshtepiaket jane funksionale

Per me shume na kontaktoni

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Pëllumb Bisheva

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Pëllumb Bisheva
 • Pëllumb Bisheva