Apartament 2+1+2 per shitje ne Kamez , Shkolla Ibrahim Rugova

 • €79,000
Kamëz
Për Shitje

Apartament 2+1+2 per shitje ne Kamez , Shkolla Ibrahim Rugova

Kamëz
 • €79,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 98
 • Sipërfaqe ㎡
 • P37653
 • ID Prones

Përshkrim

Apartament 2+1+2 per shitje me siperfaqe 98m2 ne Kamez, Shkolla Ibrahim Rugova

Apartamenti organizohet ne nje dhome ndenje , 2 dhoma gjumi , 2 tualete , ballkon dhe korridor shperndares .

Ka  Orientim Jug-Perendim dhe  Jepet pjeserisht i mobiluar

Pallat i ri me ashensor dhe me dokumentacion te rregullt hipotekor .

Per me shume na kontaktoni .

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Pëllumb Bisheva

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Pëllumb Bisheva
 • Pëllumb Bisheva