Jepet me qera klinike dentare ne Qender

  • €500/muaj
9 Katëshet, Qendër, Sheshi Skënderbej, Tiranë
Për Qira

Jepet me qera klinike dentare ne Qender

9 Katëshet, Qendër, Sheshi Skënderbej, Tiranë
  • €500/muaj

Vështrim i përgjithshëm

  • 1
  • Tualet
  • 26 m2
  • Sipërfaqe ㎡
  • P36192
  • ID Prones

Përshkrim

Jepet me qera klinike dentare ne Qender, prane 9 Katshet, ne rruge kryesore.
Klinika ka siperfaqe 26 m2.
Ndodhet ne katin e 1 ne ndertim te ri.
E kompletuar me te gjitha pajisjet per pune.
Pajisjet jane moderne, te reja dhe ne gjendje perfekte pune.
Klinika eshte rinovuar e gjitha se bashku me instalimet elektrike dhe hidraulike.
Cmimi eshte 500 EuroMuaj.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Ilda Merkaj
  • Ilda Merkaj